Peľový toner s ovocnými kyselinami

Peľový toner so zmesou AHA kyselín predstavuje jemný prírodný peeling, ktorý pomáha eliminovať drobné vrásky, rozšírené póry a jemné jazvy, vyhladzuje a rozjasňuje pleť, zmierňuje pigmentové škvrny a podporuje obnovu buniek.

Ovocné kyseliny sú veľmi účinné aktívne látky pochádzajúce z rastlín a plodov (čučoriedok, cukrovej trstiny, pomaranča, citrónu a cukrového javora). AHA kyseliny majú keratolytický efekt (odstraňujú odumreté bunky), podporujú prirodzenú syntézu kolagénu v pokožke, stimulujú obnovu buniek a pomáhajú zmenšovať hĺbku vrások, podporujú redukciu kožných škvŕn, čistia a zlepšujú hydratáciu pokožky.

Najvzácnejšou zložkou tonera je práve včelí peľ, prírodný multivitamín, ktorý má blahodarné účinky na pleť, vyživuje a zásobuje ju potrebnými vitamínmi a minerálmi.

Keďže množstvo peľu je obmedzené a včielkam väčšinu nazbieraného peľu nechávame, je tento výrobok limitovaný peľom, ktorý máme k dispozícii. Preto bude toner vyrábaný v obmedzenom počte kusov.

Toner je vyrobený z borievkovej kvetovej vody, ktorá má vynikajúce omladzujúce a revitalizačné účinky na pleť.

Nepoužívajte pred vystavením pleti slnečnému žiareniu. Nepoužívajte pri alergii na peľ. Toner nie je vhodný pre veľmi citlivú, krehkú alebo veľmi suchú pleť.

Použitie: aplikujeme pár kvapiek toneru na vatový tampón a vmasírujeme do vyčistenej pleti 2-3x týždenne, najlepšie večer. Neoplachujeme. Následne pleť ošetríme pleťovým sérom alebo krémom.

INCI: Juniperus communis fruit water, Aqua, Sulfated castor oil, Pollen, Panthenol, Vaccinium myrtillus fruit extract, Sodium lactate, Saccharum officinarum extract, Benzyl alcohol, Allantoin, Pinus sylvestris leaf oil, Citrus limon peel oil, Citrus aurantium dulcis fruit extract, Acer saccharum extract, Citrus limon fruit extract, Dehydroacetic acid, Citric acid, *Limonene (* z esenciálnych olejov)

50ml

Toner je inšpirovaný veľmi vzácnym včelím produktom - obnôžkovým peľom pre svoje vynikajúce výživové vlastnosti

15,90 €

U šťastnej včely

Prírodná kozmetika z Belianskych Tatier. Kozmetické produkty z kvalitných surovín unikátne ako tatranská príroda.

INFORMÁCIE

Obchodné podmienky

Výrobca a distribútor produktov: Obchodné meno: Ing. Michal Gažovič
Miesto podnikania: 059 55 Ždiar 814
IČO: 47080582
DIČ: 1085045016
IČ DPH: Neplatca DPH

RÝCHLY KONTAKT

stastnavcela@gmail.com
+421 948 912 767