Ručne robená prírodná kozmetika z Belianskych Tatier

U šťastnej včely - rodinný podnik na malebnom vidieku pod štítmi Belianskych Tatier. Ekologickému včeláreniu sa venujeme od roku 2013. Naša včelnica i výrobňa kozmetiky sú v nadmorskej výške 960 m n.m. K výrobe kozmetiky sme sa dostali prostredníctvom včiel, ktoré vďaka čistému prostrediu produkujú vysoko kvalitný a chutný med, ktorý je po vytočení z plástov ihneď plnený do fliaš bez ďalších zásahov (raw med). Med a ostatné včelie produkty ako propolis a peľ majú blahodárne účinky na organizmus užívaním vnútorne, a samozrejme aj na ošetrovanie pokožky zvonku. Naše kozmetické produkty sú vyrábané z kvalitných prírodných surovín s použitím surovín z našej včelnice, avšak máme aj výrobky bez včelích produktov. Vyrábame ručne, v malom množstve a šetrnými metódami, aby si výrobky zachovali všetky účinné látky. Kozmetiku vyrábame taktiež s ohľadom na prírodu. 

Priamo na adrese výrobne kozmetiky na Antošovskom vrchu 679 v Ždiari, si môžete všetky naše výrobky otestovať na vlastnej koži. Ak sa rozhodnete navštíviť Chodník korunami stromov alebo inú atrakciu v okolí, určite sa u nás zastavte a na vlastné oči uvidíte, v akom krásnom prostredí žijú naše vzácne včielky.

Žiadne testy na zvieratách, žiadne umelé látky...

Naše produkty sú bez syntetických látok, bez umelých farbív, bez parabénov, bez minerálnych olejov, na výrobu mydiel nepoužívame palmový olej a výrobky nie sú testované na zvieratách. Snažíme sa používať recyklovateľné obaly ako sklo a papier. Plastové kelímky na scruby a krémy na ruky sú vyrobené v EÚ a sú 100% recyklovateľné. Na balenie balíkov používame papier a kartóny. Naše produkty nemajú svoje vlastné krabičky - z ekologických dôvodov.

Výroba našich produktov NEMÁ žiadne duchovné pozadie (napr. šamanské praktiky, rituály, zaklínania a pod). Používame len zdravé ruky a  veľké ♥. Blahodarné účinky prírodnej kozmetiky sú dosiahnuté kvalitnými surovinami, ich správnou kombináciou, šetrným spôsobom výroby a dodržiavaním receptúry.

Všetky naše produkty sú testované a registrované v portáli CPNP. Naša výrobňa kozmetiky bola schválená Regionálnym úradom verejného zdravotníctva so sídlom v Poprade.

U šťastnej včely

Prírodná kozmetika z Belianskych Tatier. Kozmetické produkty z kvalitných surovín unikátne ako tatranská príroda.

INFORMÁCIE

Obchodné podmienky

Výrobca a distribútor produktov: Obchodné meno: Ing. Michal Gažovič
Miesto podnikania: 059 55 Ždiar 814
IČO: 47080582
DIČ: 1085045016
IČ DPH: Neplatca DPH

RÝCHLY KONTAKT

stastnavcela@gmail.com
+421 948 912 767