Medové mydlo s epsomskou soľou

100% prírodné medové mydlo s epsomskou soľou, indigom, levanduľou a citronelou, ručne vyrobené v Ždiari. Mydlo je vďaka kryštálikom soli jemne peelingové, prekrvuje a čistí pokožku, zbavuje ju špiny a mastnoty. Po použití mydla bude pokožka jemná a hladká. 

V mydle je obsiahnutá epsomská soľ (síran horečnatý), ktorá je súčasťou morskej vody. Má relaxačné a protizápalové účinky, odstraňuje toxíny a dodáva telu horčík, ktorý sa vstrebáva cez pokožku. Čistí póry a zabíja baktérie (napr. z akné). Na zvýšenie protizápalových účinkov sme pridali ešte prírodné indigo a esenciálne oleje levanduľa a BIO citronela. 

Mydlo odporúčame používať najmä pri povrchových zápaloch kože (napr. akné) a predovšetkým pre mastnú, pórovitú a aknóznu pleť. Je vhodné aj na oblasti tela s výskytom celulitídy a na drsné miesta na koži (chodidlá a päty).

Upozornenie: pri prvých dvoch - troch použitiach sú kryštály soli ešte neobrúsené, preto pred použitím mydla skontrolujte povrch mydla dlaňou. Kryštály soli sa používaním mydla vyhladia.

Zloženie: zmydeľnený kokosový olej, zmydeľnený olivový olej,  voda, glycerín, zmydeľnený slnečnicový olej,kaolín, zmydeľnený ricínový olej, včelí vosk, raw med, epsomská soľ, prírodné indigo, esenciálny olej levanduľa úzkolistá a BIO citronela

95 g Vyberte si variant:

Cena od 4,90 €

U šťastnej včely

Prírodná kozmetika z Belianskych Tatier. Kozmetické produkty z kvalitných surovín unikátne ako tatranská príroda.

INFORMÁCIE

Obchodné podmienky

Výrobca a distribútor produktov: Obchodné meno: Ing. Michal Gažovič
Miesto podnikania: 059 55 Ždiar 814
IČO: 47080582
DIČ: 1085045016
IČ DPH: Neplatca DPH

RÝCHLY KONTAKT

stastnavcela@gmail.com
+421 948 912 767