Medová maska ruža-perly-hodváb /so štetcom

100% prírodná pleťová maska z raw medu z vlastnej včelnice bohatá na aminokyseliny a minerály vhodná pre normálnu až suchú a citlivú pokožku. 

Maska má jedinečné zloženie, pričom tretinu obsahu tvorí práve raw med s antibakteriálnymi, zvlhčujúcimi a protizápalovými účinkami. Je obohatená o prášok z lupienkov ruže damascénskej, ktorý revitalizuje a osviežuje pokožku a bojuje proti príznakom starnutia. Ďalej obsahuje hodvábny prášok bohatý na aminokyseliny a stopové prvky, ktorý vynikajúco viaže vlhkosť v pokožke. Treťou korunnou zložkou je prášok zo sladkovodných perál, bohatý zdroj prírodných minerálov (najmä vápnika) a aminokyselín, skrášľuje a zjemňuje pokožku. Maska obsahuje aj kaolín, bohatý na minerály, ktorý detoxikuje a prečisťuje pokožku.

Maska má detoxikačné, čistiace a hydratačné účinky a je vhodná aj na citlivú pleť.

Použitie: Masku nanášame štetcom na vyčistenú pleť. Necháme pôsobiť 10-15 minút. Pred umytím masku navlhčíme vodou, jemne premasírujeme a necháme ešte chvíľu pôsobiť, potom opláchneme vlažnou vodou a jemne osušíme uterákom. Následne ošetríme pleť pleťovými sérami alebo krémom. Používame 2-3x týždenne. Masku nanášame vždy čistým a suchým štetcom.

Maska môže mať časom tuhšiu konzistenciu, je to spôsobené prirodzeným správaním sa medu a jeho vlastnosťami.


INCI: Mel, Glycerin, Kaolin, Rosa damascena flower powder, Silk amino acids, Pearl powder.

50 ml

Balené v tmavom sklenenom kelímku.

Súčasťou masky je aj štetec s drevenou rúčkou. Po každom použití je potrebné štetec umyť v teplej vode a nechať voľne uschnúť.

14,90 €
Please select variants first