Medová maska bylinková /so štetcom

100% prírodná pleťová maska z raw medu z vlastnej včelnice, s levanduľou, žihľavou a šípkami vhodná pre normálnu, zmiešanú, mastnú a problematickú pokožku s čistiacimi a detoxikačnými účinkami.

Tretinu obsahu masky tvorí práve raw med s antibakteriálnymi, zvhlčujúcimi a protizápalovými účinkami. Maska je obohatená o prášok z kvetov levandule úzkolistej s protizápalovými a upokojujúcimi účinkami. Ďalej obsahuje prášok z listov žihľavy dvojdomej, ktorý pomáha regulovať tvorbu mazu v pokožke a má čistiace účinky pre pleť. Žihľava je prirodzeným zdrojom minerálov a vitamínov. Maska obsahuje aj drobné exfoliačné častice - prášok zo semien ruže šípovej. Odstraňuje odumreté bunky a čistí a rozjasňuje pleť.

Čistiace a detoxikačné účinky masky podporuje aj jemný zelený íl, ktorý absorbuje prebytočný maz a prečisťuje póry.


Použitie: Masku nanášame štetcom na vyčistenú pleť. Necháme pôsobiť 10-15 minút. Pri zmývaní masky jemne premasírujeme tvár a opláchneme. Následne ošetríme pleť pleťovými sérami alebo krémom. Používame 2-3x týždenne. Masku nanášame vždy čistým a suchým štetcom.

Maska môže mať časom tuhšiu konzistenciu, je to spôsobené prirodzeným správaním sa medu a jeho vlastnosťami.

INCI: Mel, Glycerine, Illite, Lavandula angustifolia flower powder, Urtica dioica leaf powder, Rosa canina seed powder.

50 ml

Balené v tmavom sklenenom kelímku.

Súčasťou masky je aj štetec s drevenou rúčkou. Po každom použití je potrebné štetec umyť v teplej vode a nechať voľne uschnúť.


14,90 €