Kolagénové sérum s extraktom z plesnivca

Bez alergénov

Ultra ľahké prírodné pleťové sérum s rastlinným kolagénom, kyselinou hyaluronovou a extraktom z plesnivca alpínskeho, ktorý má vynikajúce anti-age účinky a je bohatý na antioxidanty. 

Kyselina hyaluronová je významným bojovníkom proti vráskam, zadržiava v pleti vlhkosť. Rastlinný kolagén hydratuje, zmäkčuje a vyhladzuje pokožku. Obsahuje aj extrakt z morských rias, ktorý podporuje produkciu fibroblastov a syntézu kolagénu. Sérum je vhodné pre suchú, unavenú a dehydrovanú pleť. Vyhladzuje vrásky a navracia pleti pružnosť, podporuje tvorbu kolagénu. Urýchľuje hojenie jaziev (napr. po akné). Je vhodný aj na popraskané pery. Rýchlo sa vstrebáva.

Použitie: Najlepšie večer, niekoľko kvapiek séra vmasírujeme do čistej pokožky tváre, krku, prípadne dekoltu, následne môžeme použiť bežný pleťový krém, olej alebo iné sérum.

Neobsahuje alergény. Bez vône.

30 ml 

Zloženie: Manuková kvetová voda, voda, glycerín, extrakt z morských rias, kyselina hyaluronová, extrakt z plesnivca alpínskeho, rastlinný kolagén, Benzyl alkohol, Dehydroacetic acid.

Balenie: sklenená fľaška s kvapkátkom

Kolagénové sérum je inšpirované hladkými a pevnými vápencovými skalami v Beliankach, kde rastú plesnivce.

19,90 €

U šťastnej včely

Prírodná kozmetika z Belianskych Tatier. Kozmetické produkty z kvalitných surovín unikátne ako tatranská príroda.

INFORMÁCIE

Obchodné podmienky

Výrobca a distribútor produktov: Obchodné meno: Ing. Michal Gažovič
Miesto podnikania: 059 55 Ždiar 814
IČO: 47080582
DIČ: 1085045016
IČ DPH: Neplatca DPH

RÝCHLY KONTAKT

stastnavcela@gmail.com
+421 948 912 767