Krémový dezodorant

Krémový dezodorant s včelím voskom a marantovým škrobom. Pohlcuje pachy a nezabraňuje poteniu. Jeho základ tvorí bio kokosový olej, včelí vosk a zinková soľ kyseliny ricínolejovej, ktorá zachytáva a absorbuje molekuly pachu vznikajúce pri bakteriálnom rozklade potu. Dezodorant ďalej obsahuje prírodnú zložku vyrábanú fermentáciou glukózy z pšenice a mastných kyselín z repky olejnej, ktorá má dezodoračné a čistiace účinky.  

Vôňu dezodorantu tvorí zmes esenciálnych olejov levandule úzkolistej, citronely, pačule a bergamotu. Vôňa je jemná a je vhodná pre mužov, aj pre ženy.

Použitie: 1x denne. Menšie množstvo dezodorantu rozotrieme čistými rukami pod obidve umyté a suché pazuchy. Po použití dezodorantu (večer) odporúčame umyť pazuchy teplou vodou a mydlom. Nepoužívajte pri nosení jemných tkanín (napr. hodváb).


INCI: Cocos nucifera oil, Cera alba, Maranta arundinacea root powder, Sodium bicarbonate, Zinc ricinoleate, Candida bombicola/glucose/methylrapeseedate ferment, Aqua, Lavandula angustifolia flower oil, Helianthus annuus seed oil, Cymbopogon winterianus herb oil, Rosmarinus officinalis leaf extract, Citrus bergamia peel oil expressed, Pogostemon cablin oil, Potassium sorbate, Tocopherol, Glycine soya oil, *Linalool, *Limonene, *Citronellol, *Geraniol (* z esenciálnych olejov) 


50 ml

Balené v hliníkovom kelímku so špeciálnou úpravou vnútorného povrchu

9,90 €
Please select variants first