Hyalu - B sérum s extraktom z rias

Hyaluronové sérum s vitamínmi B3 a B5, s extraktom z rias a zinkom. Určené pre normálnu, mastnú, zmiešanú a problematickú pokožku. Je vhodné najmä pre pleť 20+, "dospelácke akné", pleť s drobnými nerovnosťami a mastiacu sa pokožku s tendenciou k upchávaniu pórov.

Sérum je vyrobené z borievkovej kvetovej vody, ktorá má vynikajúce čistiace účinky, napomáha zjednocovať pokožku a reguluje tvorbu mazu. Má optimálny pomer vitamínov skupiny B: 3% koncentrácia B3 (niacinamide) a 2% koncentrácia B5 (panthenol).

aktívne látky: 

  • B vitamíny
  • kyselina hyaluronová
  • zinok
  • extrakt z morskej riasy

Toto pleťové sérum odporúčame kombinovať s olejovými sérami - na problematickú pleť pre nočné ošetrenie s Nočným olejovým sérom s ľubovníkom a propolisom. Pre oživenie a zjednotenie pleti s Kávovým sérom s vitamínom C. Pre rozžiarenie a zjednotenie pleti so Zlatým olejovým sérom.

Hyalu - B sérum nanášame na umytú a vyčistenú pleť, po použití tonizujúceho prípravku (toner, tonikum, kvetová voda) 1-2x denne.

Balené v sklenenej fľaštičke s kvapkátkom.

30ml

INCI: Juniperus communis fruit water, Sodium hyaluronate, Niacinamide, Aqua, Glycerin Panthenol, Benzyl alcohol, Hydrolyzed algin, Citrus sinensis peel oil expressed, Juniperus communis fruit oil, Cinnamomum camphora leaf oil, Dehydroacetic acid, Zinc sulfate, * d-Limonene (* z esenciálnych olejov)

19,90 €

U šťastnej včely

Prírodná kozmetika z Belianskych Tatier. Kozmetické produkty z kvalitných surovín unikátne ako tatranská príroda.

INFORMÁCIE

Obchodné podmienky

Výrobca a distribútor produktov: Obchodné meno: Ing. Michal Gažovič
Miesto podnikania: 059 55 Ždiar 814
IČO: 47080582
DIČ: 1085045016
IČ DPH: Neplatca DPH

RÝCHLY KONTAKT

stastnavcela@gmail.com
+421 948 912 767