Unikátne pleťové séra pre šťastnú pleť

14.01.2019

Vývoj našich unikátnych sér trval viac ako rok. Kládli sme dôraz na zloženie a jednotlivú funkciu ich komponentov. Séra sú skutočne "light" a neobsahujú žiadne "zbytočnosti", neupchávajú póry a rýchlo vsakujú. Boli navrhnuté s ohľadom na potreby pleti vystavenej neduhom modernej doby (málo slnka, znečistené ovzdušie, nízka vlhkosť vzduchu v miestnostiach, nevhodná strava). Je jasné, že čerstvý a čistý vzduch, slnečné lúče a strava bohatá na vitamíny sa nedajú nahradiť žiadnym instantným zázrakom, ale vhodným ošetrením pleti sa aspoň málinko dajú zmierniť fatálne následky ich nedostatku.

Naše séra sú dostupné v dvoch veľkostiach, v 15ml a 30ml sklenených fľaštičkách s pipetou.  

Pre suchú, citlivú a zrelú pleť sme vyrobili Kolagénové sérum s extraktom z plesnivca. Je viac ako 99 % prírodné a obsahuje kyselinu hyaluronovú, rastlinný kolagén a extrakt z plesnivca alpínskeho, ktorý má vynikajúce anti-age účinky a je bohatý na antioxidanty. Je bez vôní a bez esenciálnych olejov, neobsahuje žiadne alergény. Je dobre znášaný aj na očné okolie a urobí divy s vašimi perami. Kolagénové sérum aplikujeme na vyčistenú pleť ráno aj večer a následne odporúčame naniesť Zlaté olejové sérum, prípadne Beliansky elixír pre hĺbkovú regeneráciu pleti.

Zlaté olejové sérum je zmes za studena lisovaných olejov (mandľový, šípkový, malinový, baobab) s koenzýmom Q10 a olivovým skvalánom. Zásobí pleť potrebnými vitamínmi a vďaka zlatým pigmentom ju dokonale rozžiari. Oranžovo-žltá farba séra (vďaka oleju z divej šípky a koenzýmu) dodá pleti zdravú farbu. Sérum zbytočne nepremasťuje a nezaťažuje pleť a pekne zvýrazní opálenie. 

Pre normálnu, mastnú a zmiešanú pleť máme v ponuke Hyaluronové sérum s extraktom zo smrekovca, ktoré vyhladzuje a rozjasňuje pleť, zjemňuje vrásky a minimalizuje rozšírené póry. Je vyrobené z kvetovej vody manuka honey, ktorá má adstrigentné, antibakteriálne a upokojujúce účinky. Sérum je obohatené o Bio grapefruitový olej, ktorý čistí a sťahuje póry. Pre komplexné ošetrenie odporúčame aj v tomto prípade následnú aplikáciu Zlatého olejového séra. V dvoch krokoch dodáte pleti všetko, čo potrebuje a výsledok sa objaví už po pár dňoch pravidelného používania - jemnejšia, hladšia a žiarivejšia pleť.

Ak patríte k odporcom ťažkých mastných krémov, naše séra Vám určite ulahodia. 

Čoskoro vám predstavíme ďalšie zo série pleťových sér, ktoré bude určené na mastnú, aknóznu a problematickú pleť.


U šťastnej včely

Prírodná kozmetika z Belianskych Tatier. Kozmetické produkty z kvalitných surovín unikátne ako tatranská príroda.

INFORMÁCIE

Obchodné podmienky

Výrobca a distribútor produktov: Obchodné meno: Ing. Michal Gažovič
Miesto podnikania: 059 55 Ždiar 814
IČO: 47080582
DIČ: 1085045016
IČ DPH: Neplatca DPH

RÝCHLY KONTAKT

stastnavcela@gmail.com
+421 948 912 767