Masážny valček (face roller) z opálu

Masážny valček - face roller je určený na masáž tváre a dekoltu. Má dve časti, väčšia časť je určená na masáž líc, brady, dekoltu, krku a čela, menšia časť je určená na jemnú masáž očného okolia. Je vyrobený z polodrahokamu opálu.

Masáž valčekom napomáha prúdeniu lymfy, čím stimuluje lymfatický systém a zmierňuje opuchy tváre, ďalej zlepšuje elasticitu pleti, formuje kontúry tváre a pomáha redukcii vrások a rozšírených pórov. Celkovo zlepšuje vzhľad pokožky.

TIP: pred použitím vložte valček na pár hodín do chladničky. Vychladený kameň pracuje účinnejšie pri eliminácii opuchov alebo rozšírených pórov.

Masážny valček používame denne, 1-2x, vždy na dôkladne vyčistenú pleť.

Odporúčame používať ho v kombinácii s produktami podľa typu pleti, a to s hyaluronovým sérom, kolagénovým sérom, olejovým sérom z lesných plodov alebo s Olejom na pleť, telo a masáž s arnikou a propolisom. Séra sa tak dostanú hlbšie do pokožky a umocňuje sa ich účinok.

Masáž valčekom začíname v dolnej časti krku, kde postupujeme pohybmi smerom nahor. Bradu masírujeme smerom nahor a okolo pier po stranách tiež smerom nahor. Ďalej tvár masírujeme v oblasti nosa smerom dolu od koreňa nosa a k lícnym kostiam, od stredu ku krajom tváre. Čelo masírujeme v oboch smeroch, vertikálne aj horizontálne. Oblasť okolo očí masírujeme menšou časťou valčeka vždy smerom von (ku spánkom).

Po použití valček utrite jemnou navlhčenou handričkou a nechajte voľne vyschnúť. Hladké plochy sa môžu dezinfikovať alkoholom.

Balené v pevnej papierovej krabičke s magnetickým poklopom

21,90 €
Please select variants first