Masážny valček a masážna doštička z polodrahokamov

Sada masážnych pomôcok z polodrahokamu určená na masáž tváre a tela. Sada obsahuje masážny valček - face roller a masážnu doštičku  - gua sha. Vyrobené sú z polodrahokamu - ruženínu a ametystu.

Masážny valček - face roller je určený na masáž tváre a dekoltu. Má dve časti, väčšia časť je určená na masáž líc, brady, dekoltu, krku a čela, menšia časť je určená na jemnú masáž očného okolia. 

Masáž valčekom napomáha prúdeniu lymfy, čím stimuluje lymfatický systém a zmierňuje opuchy tváre, ďalej zlepšuje elasticitu pleti, formuje kontúry tváre a pomáha redukcii vrások a rozšírených pórov. Celkovo zlepšuje vzhľad pokožky.

TIP: pred použitím vložte valček na pár hodín do chladničky. Vychladený kameň pracuje účinnejšie pri eliminácii opuchov alebo rozšírených pórov.

Masážny valček používame denne, 1-2x, vždy na dôkladne vyčistenú pleť.

Odporúčame používať ho v kombinácii s produktami podľa typu pleti, a to s hyaluronovým sérom, kolagénovým séromolejovým sérom z lesných plodov alebo s Olejom na pleť, telo a masáž s arnikou a propolisom. Séra sa tak dostanú hlbšie do pokožky a umocňuje sa ich účinok.

Masáž valčekom začíname v dolnej časti krku, kde postupujeme pohybmi smerom nahor. Bradu masírujeme smerom nahor a okolo pier po stranách tiež smerom nahor. Ďalej tvár masírujeme v oblasti nosa smerom dolu od koreňa nosa a k lícnym kostiam, od stredu ku krajom tváre. Čelo masírujeme v oboch smeroch, vertikálne aj horizontálne. Oblasť okolo očí masírujeme menšou časťou valčeka vždy smerom von (ku spánkom). 

Po použití valček utrite jemnou navlhčenou handričkou a nechajte voľne vyschnúť. Hladké plochy sa môžu dezinfikovať alkoholom.

Súčasťou setu je aj masážna doštička - gua sha určená na masáž tváre, tela alebo jednotlivých častí tela (napr. rúk - pri syndróme karpálneho tunela masírujeme vnútornú stranu predlaktia a zápästie, stuhnutú šiju - od stredu smerom von, chrbát alebo je vhodná na masáž proti celulitíde), pričom využiť sa dajú jednotlivé hrany doštičky alebo jej celá plocha. Doštičku používajte vždy v kombinácii s olejom (napr. masážnym olejom alebo jednodruhovým olejom vhodným na masáž, napr. jojobovým). Po použití ju opláchnite vlažnou vodou a nechajte vyschnúť. UPOZORNENIE: pri masáži očného okolia nepoužívajte hrany masážnej doštičky, predovšetkým v oblasti podočnicového oblúka. Na masáž očného okolia je vhodnejšia menšia časť masážneho valčeka.

Masážne pomôcky sú balené v pevnej kartónovej krabičke. 

Sadu odporúčame napríklad aj ako milý a praktický darček.

Vyberte si variant:

Cena od 26,90 €
Please select variants first