Kolagénové sérum a Sérum z lesných plodov

Tento set je vhodný na normálnu, suchú, zrelú a citlivú pleť. Je bez akýchkoľvek vôní a esenciálnych olejov. 

Na vyčistenú pleť aplikujeme najskôr kolagénové sérum, následne sérum z lesných plodov. Na takto ošetrenú pleť už nie je potrebné použiť pleťový krém. 

Kolagénové sérum s extraktom z plesnivca. Ultra ľahké prírodné pleťové sérum s rastlinným kolagénom, kyselinou hyaluronovou a extraktom z plesnivca alpínskeho, ktorý má vynikajúce anti-age účinky a je bohatý na antioxidanty.

Kyselina hyaluronová je významným bojovníkom proti vráskam, zadržiava v pleti vlhkosť. Rastlinný kolagén hydratuje, zmäkčuje a vyhladzuje pokožku. Obsahuje aj extrakt z morských rias, ktorý podporuje produkciu fibroblastov a syntézu kolagénu. Sérum je vhodné pre suchú, unavenú a dehydrovanú pleť. Vyhladzuje vrásky a navracia pleti pružnosť, podporuje tvorbu kolagénu. Urýchľuje hojenie jaziev (napr. po akné). Je vhodný aj na popraskané pery. Rýchlo sa vstrebáva.

Sérum z lesných plodov s bakuchiolom: 100% prírodné olejové sérum s jedinečným zložením obsahuje vzácne, za studena lisované oleje zo semien čučoriedok, brusníc, malín, šípok, jahôd a čiernych ríbezlí a z kôstok voňavých sliviek. Sérum je obohatené o BIO extrakt z rakytníka rašetliakového, bakuchiol, BIO extrakt z rozmarínu, olivový skvalán a prírodný vitamín E.

Sérum je veľmi výživné a má vynikajúce antioxidačné účinky na pleť. Je plné prírodných vitamínov zo za studena lisovaných olejov. Zvláčňuje, omladzuje, zjemňuje a zmäkčuje pleť. Má nádhernú prirodzenú vôňu (je vyrobené bez esenciálnych olejov či pridaných vôní). Je bez alergénov a vhodné aj na citlivú pleť.

2x13 ml

Vyberte si variant:

Cena od 25,00 € 27,50 €

U šťastnej včely

Prírodná kozmetika z Belianskych Tatier. Kozmetické produkty z kvalitných surovín unikátne ako tatranská príroda.

INFORMÁCIE

Obchodné podmienky

Výrobca a distribútor produktov: Obchodné meno: Ing. Michal Gažovič
Miesto podnikania: 059 55 Ždiar 814
IČO: 47080582
DIČ: 1085045016
IČ DPH: Neplatca DPH

RÝCHLY KONTAKT

stastnavcela@gmail.com
+421 948 912 767