Čistiace pleťové mlieko

Čistiace pleťové mlieko s raw medom a jedľovým olejom pre jemné čistenie a odlíčenie pleti. Je vyrobené z manukovej kvetovej vody a BIO jojobového oleja. Odstraňuje mejkap, nečistoty a prebytočnú mastnotu z pokožky.

Použitie:

A: Čistiace mlieko jemne vmasírujeme do pokožky a zotierame vatovým tampónom jemne navlhčeným v teplej vode, až kým nie je pokožka čistá. Potom tvár opláchneme vlažnou vodou a vysušíme uterákom.

B: Pleť navlhčíme vodou alebo kvetovou vodou, na vatový tampón nanesieme jednu dávku čistiaceho mlieka a takto vyčistíme celú tvár. Potom tvár opláchneme vlažnou vodou a vysušíme uterákom.

Zabráňte vniknutiu čistiaceho mlieka do očí.

INCI: Leptospermum scoparium flower water, Simmondsia chinensis seed oil, Mangifera indica seed butter, Glyceryl stearate citrate, Sucrose stearate, Polyglyceryl-4 cocoate, Glycerin, Mel, Cetyl alcohol, Cera alba, Decyl glucoside, Panthenol, Benzyl alcohol, Sodium ricinoleate, Aqua, Helianthus annuus seed oil, Rosmarinus officinalis leaf extract, Dehydroacetic acid, Abies alba needle oil, Cymbopogon winterianus herb oil, Styrax benzoin resin extract, Alcohol, Citric acid.

Balené vo fľaši z hnedého skla, s dávkovacou pumpičkou

150ml

Inšpirované jedľovými stromami a vynikajúcim čistiacim účinkom oleja z jedľového ihličia

15,90 €

U šťastnej včely

Prírodná kozmetika z Belianskych Tatier. Kozmetické produkty z kvalitných surovín unikátne ako tatranská príroda.

INFORMÁCIE

Obchodné podmienky

Výrobca a distribútor produktov: Obchodné meno: Ing. Michal Gažovič
Miesto podnikania: 059 55 Ždiar 679
IČO: 47080582
DIČ: 1085045016
IČ DPH: Neplatca DPH

RÝCHLY KONTAKT

stastnavcela@gmail.com
+421 948 912 767