Beliansky elixír - bylinkový balzam

Elixír krásnej, žiarivej a zdravej pleti. Bylinkový balzam so špeciálnou receptúrou s olejom z divej šípky a raw medom pre regeneráciu a omladenie pleti. Obsahuje náš včelí vosk, včelí peľ, propolis a za studena lisované oleje (malinový, brusnicový, šípkový) obohatené o rozmarínový a harmančekový extrakt, olej z materinej dúšky a tymiánu a koenzým Q10. 100% prírodný


Použitie: Menšie množstvo balzamu, asi o veľkosti hrášku, nanášame večer po vyčistení pleti na navlhčenú pokožku (odporúčame pleť navlhčiť kvetovou vodou) a jemne vmasírujeme do pokožky tváre, krku a dekoltu. Balzam necháme chvíľu vsiaknuť, bezprostredne po nanesení by mohol zafarbiť svetlé oblečenie. Balzam je vhodný aj na suché miesta (napr. popraskané päty, suché lakte).

30 ml

Zloženie: mandľový olej, olej z divej šípky LZS, olej z malinových semien LZS, brusnicový olej LZS, včelí vosk, raw med, včelí peľ, rozmarínový extrakt, vitamín E, harmančekový extrakt, propolisová tinktúra, esenciálny olej z materinej dúšky a tymiánu, koenzým Q10.

Balenie: kelímok z hnedého skla 

Balzam je inšpirovaný lúkami pod Spišskou Magurou a lesmi pod Belianskymi Tatrami, kde naše včely zháňajú svoju potravu.

Beliansky elixír sa stal víťazom súťaže o najlepší slovenský med, medovinu, peľ a medovník z príležitosti Celoštátnej poľnohospodárskej výstavy Agrokomplex 2018 v kategórii Mydlo a kozmetika. 

12,90 €

U šťastnej včely

Prírodná kozmetika z Belianskych Tatier. Kozmetické produkty z kvalitných surovín unikátne ako tatranská príroda.

INFORMÁCIE

Obchodné podmienky

Výrobca a distribútor produktov: Obchodné meno: Ing. Michal Gažovič
Miesto podnikania: 059 55 Ždiar 814
IČO: 47080582
DIČ: 1085045016
IČ DPH: Neplatca DPH

RÝCHLY KONTAKT

stastnavcela@gmail.com
+421 948 912 767